70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Chwilówki

Pożyczka darmo bez bik dostępna dla każdego, Pożyczka w 15 minut

Doskonale zdawaliśmy sobie z tego sprawę, że trzeba wymyślić coś naprawdę innowacyjnego aby móc wybić się na rynku, by to właśnie naszą formę pozyczkadarmo.pl wybrali klienci, a nie inną firmę. Dlatego też, zanim weszliśmy na rynek, bardzo skrupulatnie się do wszystkiego przygotowywaliśmy, by nie odpaść już na samym początku. Najważniejsze było dla nas to by przetrwać, ponieważ wiedzieliśmy, że jeżeli przetrwamy to później już na pewno damy sobie radę.

Kliknij i wygeneruj oferty

 

Także nasza firma pozyczka darmo  jest w stanie zaoferować swoim klientom najlepsze pożyczki krótkoterminowe, które posiadają naprawdę konkurencyjne warunki. Żadna firma nie jest w stanie zaoferować tak dużo, jak nasza. Nasza oferta jest dostępna, dosłownie mówiąc dla każdego. Śmiało mogą wnioskować o pożyczkę osoby, które dopiero co uzyskały pełnoletność, a nawet osoby starsze, których spotkały niespodziewane wydatki i nie wiedzą skąd wziąć na nie, a w dodatku nie mogą liczyć na pożyczkę od swoich najbliższych, czy znajomych. My nie stawiamy górnej granicy wiekowej. Także jesteśmy od tego by pomóc dosłownie mówiąc każdemu, kto znajdzie się w trudnej sytuacji finansowej. Dzięki nam pieniądze można już otrzymać naprawdę błyskawicznie, a do tego nie wymagamy żadnych zbędnych dokumentacji. Nie raz otrzymywaliśmy sygnały od naszych klientów, że te kolejki w bankach oraz w urzędach ich wykańczały. Nie znośne było dla nich to, że po każdy dokument musieli chodzić oddzielnie, a nawet bywało tak, że do różnych urzędów. Niestety tracili na tym swój cenny czas co bardzo często i tak się kończyło tym, że otrzymali decyzję odmowną od banku. Z nami wzięcie pożyczki to czysta przyjemność, formalności ograniczone do minimum, możliwość wzięcia pożyczki bez wychodzenia z domu całkowicie online a do tego idealne warunki, który są zawsze dopasowane do potrzeb klienta. W bankach oczywiście jest tak, że na decyzję trzeba czekać naprawdę bardzo długo, a pieniądze są potrzebne, dosłownie mówiąc na już. Z nami jest zupełnie inaczej, nasi klienci błyskawicznie otrzymują od nas odpowiedź, a do tego procedura, która jest do wykonania, jest naprawdę banalnie prosta. Składa się ona z czterech podstawowych kroków, które oczywiście każde musi wykonać by móc otrzymać potrzebną mu gotówkę. Każdy, kto będzie wykonywał te kroki zgodnie ze wskazówkami, które poniżej przedstawię. Oczywiście, jeżeli ktoś będzie miał z czymkolwiek problem nasi doradcy zawsze chętnie służą pomocą między innymi właśnie od tego są by pomagać i służyć pomocą. Także skrupulatnie odpowiedzą na każde pytanie oraz pomogą w wyborze jak najlepszego rozwiązania. Także każdy klient, który będzie wykonywał te kroki, może był całkowicie spokojny, ponieważ ma tę pewność oraz gwarancje, że nie jest z tym sam.

Także jak już wyżej wspomniałam, procedura składa się z czterech podstawowych kroków. Przedstawiają się one w następujący sposób:

Pierwszy krok polega na złożeniu wniosku.

Nasza firma pozyczka darmo wyróżnia się tym, że najważniejszy jest dla nas klient, dlatego też nasi klienci mogą być w 100% przekonani, że dosłownie mówiąc, każdy wniosek jest przez nas rozpatrywany, żadnego wniosku nie odrzucamy bez rozpatrzenia, nie lekceważymy, a nie zbagatelizujemy. Jesteśmy bardzo solidną firmą i wykonujemy swoją pracę na najwyższym poziomie. Jak wiadomo, tylko zadowolenie klienta, może dać nam dobrą markę oraz renomę, ponieważ tylko zadowoleni klienci będą do nas wracać oraz będą nas polecać innym. Wniosek jest rozpatrywany błyskawicznie, trwa to, dosłownie mówiąc, zaledwie kilka minut. Zdajemy sobie sprawę, że każdy klient jest inny, ma zupełnie inną sytuację finansową czy losową. Nie możemy mieć stałej oferty, którą byśmy przedstawiali po kolei każdemu z osobna.Taka praca mijałaby się po prostu z celem. Dlatego też staramy się dobrać taką ofertę, by spełniała ona, dosłownie mówiąc wszystkie wymagania klienta. Zależy nam na tym, by był on zadowolony ze współpracy z naszą firmą pozyczka darmo. Wniosek, który jest składany przez naszych klientów, jest bardzo dokładnie rozpatrywany, między innymi dlatego, że w dzisiejsze czasy są naprawdę niebezpieczne, coraz to więcej osób podaje się za zupełnie inną osobę i niestety osoba, która nie jest tego świadoma, bardzo często dużo na tym traci. Dzieje się tak głównie między innymi przez to, że nie wszystkie firmy zajmują się sprawdzaniem danych, które są zawarte we wniosku. My absolutnie do tego nie dopuszczamy aby zarówno nasza firma, jak i nasi klienci zostali oszukani oraz naciągnięci na zbędne i dodatkowe koszta. Dla nas liczy się bezpieczeństwo naszej firmy, jak również naszych klientów.

Drugi krok polega na przeprowadzeniu negocjacji.

Jeżeli wniosek, który złożył klient, zostanie skrupulatnie sprawdzony, czyli wszystkie dane będą się dokładnie zgadzać, przechodzimy dalej. Czyli następuje ze strony naszej firmy przedstawienie oferty naszemu klientowi. Zawsze staramy się przygotować taką ofertę, by była ona jak najlepsza, a zarazem jak najkorzystniejsza. Oczywiście zdarza się tak, że nie zawsze dana oferta w całości podpasuje naszym klientom, dlatego też dajemy możliwość negocjacji. Jest to idealne rozwiązanie, ponieważ daje ono możliwość negocjacji na temat: kwoty, oprocentowania, a także terminu spłaty. Także dzięki tym negocjacjom zawsze zarówno jedna, jak i druga strona dochodzi do porozumienia. Wprowadziliśmy negocjacje do naszych usług, po to by nasi klienci byli w 100% zadowoleni ze świadczonych przez nas usług.

Trzeci krok polega na załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności.

Jeżeli zarówno jedna, jak i druga strona, są zadowolone z przeprowadzonych negocjacji, czyli obydwie strony akceptują wszystkie warunki umowy, przechodzimy dalej. Kolejny krok polega na podpisaniu umowy. Tutaj również ogromnym udogodnieniem dla naszych klientów jest to, że to my zapewniamy wszystkie dokumenty, i to my wysyłamy przedstawiciela, który bezpośrednio dostarczy do rąk klienta umowę do podpisu. Także nasi klienci mogą być zupełnie spokojni, ponieważ nie muszą brać wolnego w pracy by dotrzeć do naszej placówki w celu podpisania umowy, nie muszą nigdzie dojeżdżać na własną rękę. Także jeszcze innym udogodnieniem dla naszych klientów jest to, że mogą otrzymać dokumenty do podpisu na dwa różne sposoby. Jak już wyżej wspomniałam, mogą otrzymać je bezpośrednio do ręki, otrzymają je od naszego przedstawiciela, który dostarczy je do domu naszego klienta. Natomiast mogą być również one wysłane w wiadomości e-mail na skrzynkę pocztową klienta, oczywiście po wcześniejszym podaniu dokładnego adresu e-mail. Oczywiście jeszcze przed podpisaniem dokumentów, klient powinien bardzo dokładnie sprawdzić, czy wszystkie dane oraz warunki, które zostały ustalone podczas negocjacji czy się po prostu zgadzają. Jest to obowiązkowe do wykonania przez naszych klientów, ponieważ nie chcemy żadnych nieporozumień. Dlatego też tak ważne jest to dla nas. Także wybór należy tylko i wyłącznie do klienta.

Czwarty krok polega na przekazaniu gotówki.

Jeżeli wszystkie formalności zostaną domknięte. Nasi klienci bardzo dokładnie zapoznali się z umową, sprawdzili dane osobowe, zaakceptowali warunki, które znajdują się w umowie i na koniec podpisali wszystkie niezbędne dokumentacje, to następuje najprzyjemniejszy moment, zapewne dla naszych klientów, jakim jest przekazanie gotówki. Także również w tym przypadku dajemy naszym klientom możliwość przekazania gotówki bezpośrednio do ręki podczas spotkania z naszym doradcą, jak również może je otrzymać bezpośrednio na swoje konto bankowe, które musi oczywiście wcześniej podać, a dokładniej mówiąc, musi podać dokładny numer rachunku, byśmy wiedzieli, że to właśnie na ten rachunek mają zostać przelane pieniądze.