70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Dodaj Ogłoszenia

Pożyczka darmo bez bik dostępna dla każdego, Pożyczka w 15 minut

Masz coś do sprzedania wiec umieść ogłoszenie z darmo n portalu kliknij Dodaj ogłoszenie

 

Postanowiliśmy, że nie możemy świadczyć usług jedynie z dziedziny pożyczek, stwierdziliśmy, że musimy coś dodać do naszych usług, by jeszcze bardziej przyciągnąć do siebie swoich klientów. Oczywiście mieliśmy sporo pomysłów na ten temat. Jednak nie chcieliśmy ich ot tak wprowadzać między innymi dlatego, że nie byliśmy w 100% pewni do tego, że aby na pewno się sprawdzą, zawsze chcemy mieć tą 100% pewność. Dlatego też w tym celu przeprowadziliśmy wiele analiz, badań, spośród których udało nam się wyciągnąć wnioski. Zarówno z badań, jak i z przeprowadzonych ankiet stwierdziliśmy, że dosłownie mówiąc, nie ma takich miejsc, z których nasi klienci mogli by swobodnie korzystać umieszczając tam swoje ogłoszenia i to w dodatku całkowicie za darmo. Dodatkowo zależało im na tym, by to były zupełnie różne kategorie.

Z myślą o naszych klientach udało nam się stworzyć właśnie taką stronę internetową, na której swobodnie będą mogli dodawać ogłoszenia z różnych kategorii i to całkowicie za darmo. Zainteresowanie tą stroną było po prostu ogromne. W przeciągu kilku dni zainteresowanie tą stroną było tak duże, że tylko sprawiło nam to ogromną radość. Pojawiały się na naszej stronie internetowej różnego rodzaju ogłoszenia od ofert pracy, widniały również ogłoszenia o sprzedaży działek budowlanych czy nawet rolnych, ludzie wystawiali ogłoszenia o sprzedaży swoich domów czy mieszkań, o wynajęciu pokoju, kawalerki, chętnie pisali również, że oddadzą w dobre ręce zwierzaki, co nas bardzo cieszyło, ponieważ nie wyrzucają ich po prostu ot tak by się ich pozbyć, ale chcą znaleźć dla nich nowy dom, gdzie będą miały odpowiednią opiekę i będą czuły się bezpiecznie.

Także dzięki naszej stronie internetowej można umieścić naprawdę różnego rodzaju ogłoszenia. Mogą to być ogłoszenia nawet związane ze ślubem czy weselem, śmiało, można ogłaszać różnego rodzaju usługi, jeżeli ktoś na przykład potrafi remontować, budować domy, zakładać ogrody, robić ogrodzenia, potrafi wykonać meble na wymiar, to wszystko można umieścić właśnie na naszej stronie internetowej.

Nie wiesz jak skorzystać z naszej strony internetowej? Postaram się teraz przedstawić to w bardzo czytelny oraz przejrzysty sposób także wygląda to w następujący sposób:

Oczywiście w pierwszej kolejności należy wejść na naszą stronę internetowej, po czym należy kliknąć REJESTRACJA. Kolejny krok to wypełnienie formularza kontaktowego ważne jest to, by każdy z osobna sam ustalił hasło oraz login. Kiedy będziecie wypełniać formularz kontaktowy, pamiętajcie o tym, by podać wszystkie dokładne dane oraz adres e-mail. Kiedy uda wam się poprawnie wszystko wypełnić kliknijcie, ZAREJESTRUJ.

Kolejną czynnością, którą będziecie musieli wykonać, jest to, że musicie wejść na swoją skrzynkę mailową, musicie odnaleźć w swoich wiadomościach, wiadomość od nas będzie to link rejestracyjny, po prostu kliknijcie niego, co pozwoli wam na wejście do niego.

Następnie zaloguj się na naszej stronie internetowej, wpisując login i hasło, który wcześniej ustaliłeś. Wejdź, w zakładkę dodaj ogłoszenie za darmo. Zakładka ta da Ci swobodne dodawanie ogłoszeń w kategoriach, jakie tylko chcesz i to w dodatku całkowicie za darmo. Pamiętaj, że bardzo ważną czynnością jest to, że strona ta również jest poświęcona do tego, że należy tam umieścić bardzo dokładny opis przedmiotu, który wystawiacie na sprzedaż, piszcie zawsze wszystko dokładnie z prawdą, ważne jest również to, że do opisu należy dołączyć również bardzo wyraźne zdjęcie przedmiotu. Możesz być pewien, że skupi to jeszcze większą uwagę kupującego.

Sprawdzaj regularnie naszą stronę internetową, dzięki temu będziesz cały czas na bieżąco, będziesz widział, jak duże jest zainteresowanie Twoją ofertą, a także będzie mógł sprawdzać wszystkie wiadomości, jakie otrzymałeś od danych osób. Warto być tutaj na bieżąco, ponieważ osoby zainteresowane również oczekują od Ciebie na szybką odpowiedź na zadanie pytania.