70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Finbo Sianów

Pożyczka darmo bez bik dostępna dla każdego, Pożyczka w 15 minut

Finbo Sianów

Planujesz wziąć pożyczkę? Chcesz dowiedzieć się, w jaki styl pożyczkodawca może zweryfikować Twoją sytuację gospodarczą? Przeczytaj materiał a dowiedz się, jak firmy pożyczkowe sprawdzają naszych klientów.

Finbo Recz

Rynek pożyczek pozabankowych zawsze się rozwija. Również nie chodzi tu jedynie o cena umowie i siłę działalności. Spółki z branży dokonują coraz bardziej szczegółowych sprawdzeń klientów.

pożyczka finbo

pożyczka finbo

Zapomnij o telefonach do właściciela i zaświadczeniach o zarobkach. Składając wniosek o pożyczkę, jednocześnie wyrażasz umowę na udostępnienie firmie znacznie lepszych informacjach.

zloz wniosek

Gdzie firmy pożyczkowe sprawdzają klientów

Większość pożyczkobiorców kojarzy nazwy takie jak BIK albo pożyczki BIG. Jeżeli robi Ciż się, że sprawdzenia wiążą się wyłącznie do ostatnich rejestrów – stanowisz w błędzie. Firmy pożyczkowe coraz chętniej zapisują się autorskimi podstawami danych. Dlatego, jeżeli kiedykolwiek brałeś komercyjną pożyczkę – istnieje spora szansa, że pożyczkodawca będzie mógł sprawdzić jej wzrost.

Dla przykładu – składając wniosek o pożyczkę w spółce Finbo Recz , wyrażasz umowę na udostępnienie Twoich możliwości do 34 zewnętrznych podmiotów (w tymże do swej konkurencji firmy). Finbo Recz uzyska informację zwrotną, czy ubiegałeś się o pożyczkę w ostatnich podmiotach, jakimi danymi się posługiwałeś oraz ewentualnie spłaciłeś ją na etap. Firmy podnoszą argument, że jest toż niezbędne do wyłączenia się przed ewentualnymi nadużyciami (np. pobranie chwilówki na inne dane). Jednak otrzymanie takich informacji udziela i duże miejsce do pracy analitycznej.
Różne systemy weryfikacji

Od 2012 roku mężczyźni mają szansa podpisywania umów pożyczki przez internet. Najpopularniejszą formą potwierdzenia tożsamości stanowi w współczesnym wypadku przelew weryfikacyjny. Dzięki temu instytucji pożyczkowe dowiadują się, na które dane osobowe został zarejestrowany rachunek bankowy. A to podejście ma również nasze wady. Grupa klientów firm pożyczkowych działa pod wpływem chwilowych impulsów. Wykonanie przelewu zajmuje trochę czasu – i to klient że się rozmyślić.

Dlatego stworzono innowacyjne systemy weryfikacji – dedykowane aplikacje. Warto wymienić tu chociażby Kontomatik lub Groszconnect. Z użytkowaniem tych aplikacji nie musisz spełniać przelewu. Wystarczy, że zalogujesz się do naszej bankowości elektronicznej.

zobacz również Finbo logowanie

Stosując taką aplikację, jednocześnie udostępniasz pożyczkodawcy wszystkie dane związane z Twoim kontem. Firma może przejrzeć Twoje przelewy, zobaczyć skąd bierzesz pieniądze, kto jest Twoim pracodawcą a ile dajesz na miesięczne utrzymanie. To niezwykle istotne dane. Dzięki nim, pożyczkodawca nie tylko oceni Twoją sytuację gospodarczą, lecz i będzie mógł tak profilować przyszłych klientów.

Źródło artykułu Jak firmy pożyczkowe sprawdzają klientów

Finbo Recz

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o