70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Jak pielęgnować skórzane meble?

Pożyczka darmo bez bik dostępna dla każdego, Pożyczka w 15 minut

Jak pielęgnować skórzane meble?

meble ze skóry, meble skórzane, meble

Meble ze skóry zawsze będą eleganckie oraz zdumiewająco efektowne. Jednak, by służyły nam na lata musimy o nie w odpowiedni sposób dbać. Jak zatem o nie dbać?

Jak pielęgnować meble ze skóry?

Jak tylko zakupimy i przywieziemy skrórzany mebel do mieszkania, powinno się go pokryć specjalnym środkiem konserwującym, który powinien zapobiegać przenikanie zanieczyszczeń w skórę.

Meble skórzane powinno się postawić w pokoju w dalekiej odległości od grzejników, jak również w miejscu, do którego nie sięgają promienie słoneczne.

meble ze skóry, meble skórzane, meble

meble ze skóry, meble skórzane, meble

Dzięki temu nie doprowadzimy do przesuszania. Meble skórzane powinno się cyklicznie czyścić.

Każdego dnia musimy ściągać z nich kurz miękką ściereczką, najlepiej z mikrofazy. Co jakiś czas, np co kilka miesięcy należy precyzyjnie doczyścić nasze meble przy pomocy preparatów dedykowanych do czyszczenia skórzanych mebli.

Zobacz  też rejestracja numeru prepaid online

Po dokładnym wyczyszczeniu, znowu trzeba zaaplikować na skórę specjalny preparat do pielęgnacji mebli ze skóry. Nie kupuj środków niepewnego pochodzenia lub takich, które nie są przeznaczone do skóry, ponieważ w ich składzie mogą znajdować się rozpuszczalniki, które poniszczą jej lico.

Kiedy skóra ulegnie poplamieniu, rozdarciu lub zadrapaniu, którego nie usuniemy sami, warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy, która sprawi, że nasz skórzany mebel będzie jak z fabryki.

Zobacz również Tanie tablety

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o