70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Kredyty konsolidacyjne.

Pożyczka darmo bez bik dostępna dla każdego, Pożyczka w 15 minut

Kredyty konsolidacyjne.

W dzisiejszych czasach gdzie na rynku jest wiele firm, które udzielają pożyczek czy chwilówek, ludzie coraz częściej z nich korzystają i nie tylko dlatego, że przydarzyło się coś, co spowodowało dziurę w budżecie, ale również na przykład dlatego, że sąsiedzi wyjechali na ekskluzywne wakacje, więc weźmy pożyczkę i tez jedźmy. Niestety ludzie często żyją chwilą i nie myślą o konsekwencjach. Niektórzy ludzie wpadają w długi i ciężko się im z tego wydostać. Spłacają jedną pożyczkę, zaciągając kolejną.

Część z nich wpada w dołki finansowe z przyczyn losowych a niektórzy z powodu nie wiedzy bądź własnej bezmyślności. Czy można znaleźć wyjście z takiej sytuacji? Oczywiście takie osoby mogą wziąć kolejną pożyczkę i spróbować spłacić pożyczki. Jednak niewiele firm udziela pożyczek osobom zasłużonym w dodatku z zajęciem komorniczym. Osoby zadłużone mogą skorzystać z konsolidacji.

Czym jest konsolidacja? Jest to połączenie kilku kredytów bądź pożyczek w jeden, przy tym ustala się średnie oprocentowanie i terminowość spłaty oraz innych warunków dotyczących spłaty. Mówiąc po prostu konsolidacja to nic innego jak kolejny kredyt. Jednak jest dobrym rozwiązaniem dla osób zadłużonych. Mogą one spłacić pożyczki i wygodnie spłacać ratę takowego kredytu konsolidacyjnego. Oczywiście z takowego kredytu możemy skorzystać, jeśli posiadamy stały i udokumentowany dochód. Jak już wspomniałam wyżej, firm udzielających pożyczek zadłużonym jest mało, jednak kredytów konsolidacyjnych udziela wiele banków.

Jednym z banków, który udziela kredytów konsolidacyjnych, jest bank PKO BP. W ich ofercie kredyt konsolidacyjny możemy otrzymać w kwocie nawet do 120 tysięcy złotych a maksymalny czas spłaty rat to nawet 120 miesięcy. Podczas wybrania kredytu konsolidacyjnego w PKO BP mamy możliwość otrzymania nawet do 25% kwoty konsolidacji na inne wydatki. Oferta konsolidacyjna w PKO BP nie jest skierowana tylko do stałych klientów banku. Najlepszym rozwiązaniem dla osób zadłużonych jest wizyta u doradcy finansowego, który pomoże nam wybrać najlepszą ofertę bądź pomoże odpowiednio rozplanować nasz budżet na spłatę zadłużenia.

Firmy udzielające kredytów konsolidacyjnych sprawdzą bazy między innymi takie jak BIG (Biuro Informacji Gospodarczej) czy inne jednostki stąd też będą wiedzieć jaką kwotę zobowiązań wobec innych firm udzielających pożyczki ma ich klient oraz, czy wobec niego jest prowadzona windykacja komornicza. Rozwiązań dla zadłużonych jest kilkanaście jednak dla osób, u których jest już prowadzona egzekucja komornicza, możemy znaleźć zaledwie cztery — pięć. Mam nadzieje ze w jakimś stopniu ten artykuł będzie pomocny. Zawsze należy jednak pamiętać, by zaciągać pożyczki tylko w ostateczności oraz spoglądać w przyszłość, aby raty nie przytłoczyły naszego budżetu na tyle, byśmy nie wpadli w spirale długu.

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o