70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Kredyty na raty

Pożyczka darmo bez bik dostępna dla każdego, Pożyczka w 15 minut

Nasza firma pozyczka darmo oprócz pożyczek krótkoterminowych oferuje także kredyty na raty, które noszą również nazwę pożyczki długoterminowe. Każdy, kto zdecyduje się na wzięcie pożyczki długoterminowej, właśnie u nas, może być pewien, że nigdzie nie znajdzie tak rewelacyjnych warunków, jakie nasza firma jest w stanie zaoferować.

Kliknij i wygeneruj oferty

 

Żadna firma nie jest w stanie zaoferować tak rewelacyjnych rat spłaty zaciągniętego kredytu. Raty są bardzo wygodne do spłaty, a do tego bardzo elastyczne. Wyróżniamy się na tle innych firm tym, że tylko u nas można spłacić zaciągnięty kredyt zarówno w miesiącach, jak i latach. Także z nami życie staje się po prostu przyjemniejsze. Tylko w naszej firmie nasi klienci mogą otrzymać kredyt w rewelacyjnie wysokiej kwocie. Zdajemy sobie sprawę, że wydatki bywają różne zarówno w mniejszych, jak i większych kwotach. Dlatego też z myślą o naszych klientach stworzyliśmy możliwość wzięcia pożyczki w naprawdę wysokiej kwocie. Dodatkowym atutem naszej firmy jest to, że nikt nie ma obowiązku spowiadać się z tego, na co daną gotówkę wyda. Zaciągniętą pożyczkę każdy z naszych klientów może przeznaczyć na prawdę, na co tylko chce. Nie stawiamy również żadnych wymogów odnośnie do przeznaczenia zaciągniętej pożyczki. Także, jeżeli planujesz zmianę samochodu, kupno roweru, a może chcesz wyremontować swój dom, lub przeżyć niezapomnianą przygodę podczas zwiedzania różnych zakątków i to na całym świecie to możesz właśnie na e i inne cele przeznaczyć zaciągniętą pożyczkę. Nam będzie po prostu miło, że dzięki nam mogliście w końcu spełnić swoje najskrytsze marzenia i uwierzcie, że będziemy się cieszyć razem z wami waszym szczęściem. Nie lubimy tonąć w zbędnej papirologii, dlatego też wszelkie formalności ograniczamy do minimum. Oprócz tego wszystko można załatwić całkowicie online bez wychodzenia z domu. Z nami zapomnisz o kolejach w banku oraz urzędach. Zapomnisz również o załatwianiu dokumentów. Z nami zaciągniecie pożyczki stanie się dla Ciebie zapewne dużo prostsze, a zarazem przyjemniejsze. Także dzięki nam możesz być również spokojny pod tym względem, że nie będziemy Cię sprawdzać w żadnych rejestrach dłużników w BIK czy BIG jest to nam do niczego niepotrzebne. Dla nas liczy się sytuacja klienta na chwilę obecną. Nie musisz się również martwić o to, że będziemy wymagać od Ciebie zaświadczeń zatrudnienia czy zarobków to również jest nam, do niczego niepotrzebne. Jedyne, o co Cię poprosimy to o Twój aktualny dowód osobisty, ponieważ będą nam potrzebne Twoje dana po to by móc prawidłowo wypełnić wniosek.

Tutaj również aby móc się starać o pożyczkę długoterminową trzeba wykonać cztery bardzo proste kroki, które wyglądają w następujący sposób:

Podczas pierwszego kroku następuje złożenie wniosku.

Nasi pracownicy są bardzo skrupulatni oraz dokładni dlatego też, kiedy tylko wpłynie do nich wniosek o pożyczkę, natychmiast zajmują się wprowadzeniem go do systemu. Jest on oczywiście bardzo dokładnie analizowany pod kątem prawidłowości danych. Po czym następuje przygotowywanie idealnie dopasowanej oferty dla naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę, że każda oferta musi być po prostu inna, ponieważ każdy z klientów ma inne potrzeby, czy problemy finansowe, a my musimy po prostu stanąć na wysokości zadania i zaspokoić potrzeby naszych klientów w 100%. Jak już wyżej wspominałam każdy złożony wniosek, jest dokładnie sprawdzany, robimy to po to, ponieważ nie chcemy mieć do czynienia z żadnym oszustem, który się podaje na przykład za kogoś, kim tak naprawdę nie jest. jeżeli byśmy tego nie zrobili, to nasza firma byłaby narażona, na ciągle oszustwa, a także osoby, które by nawet nie wiedziały, że ktoś złożył wniosek, podając jej dane. Skrupulatnie to sprawdzamy, ponieważ zależy nam na tym, by nasi klienci mieli do nas pełne zaufanie.

Podczas drugiego kroku trwają negocjacje.

Także, jeżeli uda się naszym pracownikom dokładnie sprawdzić dane złożone we wniosku i wszystko będzie się dokładnie zgadzać, możemy przejść dalej, czyli spokojnie możemy się zająć przygotowaniem jak najlepszej oferty dla naszych klientów. Zawsze przygotowujemy ją skrupulatnie, po to by klient był z niej w 100% zadowolony. Nic nas nie cieszy tak jak zadowolony klient. Jednak jeżeli nie trafimy z czymkolwiek, nasi klienci mają możliwość negocjacji warunków. Śmiało mogą podjąć z nami negocjacje odnośnie do kwoty, oprocentowania, a także terminu spłaty. Zawsze podczas negocjacji rozmowy staramy się zakończyć w taki sposób by zaspokoić w zupełności potrzeby naszego klienta.

Podczas trzeciego kroku następuje dopełnienie wszelkich dokumentacji.

Aby można było przejść do podpisania wszystkich niezbędnych dokumentacji, w pierwszej kolejności negocjacje muszą być pomyślnie zakończone, czyli zarówno jedna, jak i druga strona, muszą być zadowolone. Oczywiście nam zależy na zadowoleniu klienta. Ponieważ tylko zadowoleni klienci do nas wrócą, a także polecą naszą firmę innym osobom. Także, jeżeli negocjacje dobiegły końca, następuje podpisanie wszystkich niezbędnych dokumentów. Oczywiście zawsze przypominamy naszym klientom o tym, że w pierwszej kolejności powinni jeszcze przed podpisaniem dokładnie zapoznać się ze wszystkimi danymi, które zostały zawarte w umowie, a także z warunkami, czyli czy wszystko dokładnie się zgadza, chodzi nam głównie o to, czy warunki, które zostały ustalone podczas negocjacji, są zawarte w umowie. Jest to dla nas bardzo ważne, ponieważ nie chcemy by klient, ot tak podpisywał dokumentów, bez wcześniejszego zapoznania. Dzięki sprawdzeniu nie dochodzi później do nieprzyjemnych spotkań, w których klienci bardzo często mają pretensje, że nie jest tak napisane, jak było ustalane podczas negocjacji. Kiedy dane oraz warunki umowy się zgadzają nasi klienci, otrzymają od nas dokumenty do podpisu. Otrzymać je mogą na dwa różne sposoby. Mogą je otrzymać bezpośrednio do swojego domu, dostarczy je nasz doradca, a także mogą je otrzymać na swój adres mailowy. Także wybór należy wyłącznie do klienta.

Podczas czwartego kroku następuje przekazanie gotówki.

Kiedy wszystkie formalności zostaną załatwione, czyli klient dokładnie sprawdzi wszystkie zawarte dane oraz warunki umowy, które zostały ustalone podczas negocjacji oraz umowa zostanie w całości podpisana. Następuje przekazanie gotówki. Nasi klienci również w tym przypadku mają możliwość wyboru otrzymania gotówki. Mogą ją otrzymać bezpośrednio do ręki, dostarczy je doradca prosto do domu klienta. Może je również otrzymać bezpośrednio na konto, oczywiście po wcześniejszym podaniu dokładnego numeru rachunku bankowego.