70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Masz ochotę na promocję mBanku?

Pożyczka darmo bez bik dostępna dla każdego, Pożyczka w 15 minut

Masz ochotę na promocję mBanku?

mBank zdobywa nowych klientów wychodząc z ofertą kredytu gotówkowego dla pierwszych klientów. O dziwo warunki kredytowe nie są złe. mBank kusi otrzymaniem finansowania zupełnie bez żadnej prowizji co przyciąga uwagę zwłaszcza tych klientów, którzy wciąż sceptycznie podchodzą do pożyczek pozabankowych otwierając im drogę do otrzymania kredytu gotówkowego. Z ust prezenterów stacji radiowych nie schodzi obszerna reklama mBanku ponieważ jest to pewny rodzaj promocji ograniczony czasowo a to oznacza, że za jakiś czas nawet nowi klienci nie będą mogli liczyć na preferencyjne warunki kredytu gotówkowego. Trzeba przyznać, że konsumenci nie przechodzą obojętnie obok tej oferty ponieważ pożyczkę bez prowizji możemy otrzymać w większości firm pożyczkowych ale powiedźmy sobie szczerze na niskie RRSO nie ma co liczyć. Tym czasem mBank wyciąga asy jak z rękawa a kolejnym z nich jest atrakcyjne RRSO w wysokości 10,47%. mBank zdobywa klientów? Tym czym obecnie mBank zdobywa nowych klientów jest z pewnością przejrzysta oferta kredytowa bez niedomówień na czym tracą wielkie banki przedstawiając w ofercie jedynie część wymogów, które końcowo okazują się być niekończącą listą.

Obecnie trwająca promocja na pierwszy kredyt gotówkowy w mBanku przeznaczona jest dla nowych klientów, którzy jeszcze nie korzystali wcześniej z usług mBanku. Kredyt udzielany jest na dowolnie wybrany przez kredytodawcę cel. Bank w żadnym wypadku nie ingeruje w przeznaczenie kredytowanej kwoty. No dobrze a ile taki kredyt kosztuje? Przykładowo dla sumy 13500 zł kredytowanej na promocyjnych warunkach mBanku na 96 miesięcy kwota miesięcznej raty będzie wynosić 205 zł. Zgodnie z umową RRSO wynosi 10,47% ale całkowita kwota do spłaty wynosi w tym przypadku 19658,88 zł. Obliczając te samą kwotę 13500 zł na preferencyjnych warunkach rozkładając na 49 miesięcznych rat całkowity koszt kredytu gotówkowego wyniesie 16495,54 zł z ratą równą 337 zł.

Świetną i chyba jedyną poza ING Bankiem Śląskim opcją jest udostępnienie potencjalnemu klientowi bezpłatnego kalkulatora kredytowego na stronie internetowej banku co dawno zastosowały prawie wszystkie firmy pożyczkowe i jak dowodzi zainteresowanie klientów przynosi to ogromny skutek i przekłada się na wzrost ilości składanych wniosków. W końcu klient ma możliwość obliczenia miesięcznej raty i poznania całkowitego kosztu zobowiązania nie udając się do placówki banku co ułatwia procedurę i zachęca konsumentów. Takie działanie pokazuje, że dany bank czy instytucja działa uczciwie nie bojąc się wykazać całkowitej kwoty zobowiązania i nie obawiając się, że odstraszy to potencjalnych interesantów a wręcz przeciwnie taki ruch tylko przyciąga klientów wzbudzając w nich zaufanie i rodząc poczucie, że w końcu pojawiła się jasna i konkretna oferta bez ukrytych i dziwnych wymagań. Innowacyjnym rozwiązaniem, które odważył się zastosować mBank jest możliwość przedłużenia spłaty zobowiązania co do tej pory było tylko i wyłącznie opcją znaną firmom udzielających pożyczek pozabankowych. O jaką kwotę możemy wnioskować? Bank stawia na wygodę dlatego do dyspozycji klienta oddaje możliwość kredytowania kwoty aż 180000 zł na 120 miesięcy. Co więcej dla osób, które stały się już klientami mBanku bank udzieli im kredytu w 100 procentach przez Internet bez zbędnej dokumentacji zasypującej lady w placówkach. Coś się stało? Zmieniłeś lub straciłeś pracę? Nie szkodzi. W mBanku możesz zmienić termin spłaty raty. Tak po prostu bez zmartwień i stresu.

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o