70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Mężczyzna porwał nieletnią dziewczynę i jeździł z nią po kraju.

Pożyczka darmo bez bik dostępna dla każdego, Pożyczka w 15 minut

Mężczyzna porwał nieletnią dziewczynę i jeździł z nią po kraju.

Przy ławie na sali sądowej, usiądzie mężczyzna, któremu zarzucane są czyny o charakterze pedofilskim. Trzydziestokilkulatka funkcjonariusze Policji polskiej schwytali w minionym roku kalendarzowym. Pismo procesowe wnoszone do sądu w postępowaniu karnym zostało już wniesione przez prokuraturę i grozi mu kilkanaście lat za kratami więzienia.

Do zatrzymania pedofila doszło grudnia 2017 roku, gdy osoba ta unikała skontrolowania przez funkcjonariuszy policyjnych potocznej„samochodówki”. Samochód marki mercedes benz funkcjonariusze zamierzali obadać, ponieważ tablice rejestracyjne okazywały fakt, iż samochód pochodzi z czynu kradzieży. Prowadzący udawał niedostrzeganie próśb stróży prawa o zatrzymanie pojazdu i zaczął poruszać się o wiele szybciej, chcąc szybko zgubić policjantów. Jak donosi rzecznik prokuratury Krzysztof Kopania, mężczyzna gwałtownie zaczął zwiększać prędkość samochodu więc funkcjonariusze, zaczęli go ścigać. Mężczyzna zmierzał w kierunku autostrady A2. Podczas gdy funkcjonariusze gonili uciekającego, sygnalizowali oni by mężczyzna, się zatrzymał, lecz przestępca kontynuował ucieczkę. Podczas kiedy radiowóz policji ścigający mężczyznę zaczął go szybko doganiać, opuścił on pojazd na trawniku i kontynuował ucieczkę na nogach po autostradzie a2, lecz po chwili jednak uciekinier został schwytany. W pojeździe marki mercedes-benz pochodzącego z kradzieży, stróże prawa odnaleźli czternastoletnią dziewczynkę. Zaginięcie małoletniej dziewczynki zgłosili w komisariacie policyjnymi jej rodzice kilka dni wcześniej.

Z wieści pochodzących od Prokuratury oskarżony porwał nieletnią z obszaru miasta, w którym była zameldowana i jeździł z nią po obszarze Polski. Mężczyzna kilkukrotnie zgwałcił dziewczynkę.

Prawdopodobny gwałciciel znajduje się obecnie w tymczasowym areszcie śledczym. Nie zaprzecza on co do wymierzonych w jego imieniu oskarżeń. Stanie on przed sądem i odpowie za swój czyn. Może trafić do zakładu karnego na kilkanaście lat pozbawienia wolności za popełnienie przestępstwa gwałtu na nieletniej.

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o