70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Osoby uczestniczące w zamachach na terenie Republiki Federalnych Niemiec

Pożyczka darmo bez bik dostępna dla każdego, Pożyczka w 15 minut

Osoby uczestniczące w zamachach na terenie Republiki Federalnych Niemiec

W siedzibie prokuratury we wschodniej części Republiki Federalnej Niemiec.padły kary pozbawienia wolności dla jednej z nielegalnych organizacji o charakterze terrorystycznym io nazwie „Freital”.

Wobec siedmiu mężczyznom i jednej kobiecie którzy mieli bezpośredni wpływ na powstanie prężnie działającej grupy przestępczej pod kryptonimem „Freital” postawiono wyroki więzienne od czterech do aż dziesięciu lat pozbawienia wolności w zakładzie karnym. Uczestniczyli oni w atakach przy użyciu ładunków wybuchowych.

Działacze organizacji terrorystycznej ubiegłe cztery lata temu byli wykonawcami napadów terrorystycznych z użyciem broni palnej i wybuchowej w Saksońskim Dreźnie. Większość z tych napadów była. Zarzuca się im branie udziału między innymi w zdemolowaniu siedziby lewicowej partii politycznej i samochodu, który był własnością jednego z przedstawicieli tego stronnictwa politycznego.

Pochodzące z państwa republiki czeskiej nielegalne środki o właściwościach wybuchowych były także użyte do dwóch wybuchów na obszarze miejsc zamieszkanych przez uciekających imigrantów. Organizacja zaatakowała budynek należący do politycznego ugrupowania politycznego lewicy, w którym znajdowały się w tym czasie dwie osoby. W wyniku napadu, ofiary ataku stały się poważnie ranne w jego wyniku.

Jak twierdzi niemiecka prokuratura, terroryści są silnie pogrążeni w światopoglądy prawicowe i mieli Oni na uwadze fakt, iż w wyniku ich ataku terrorystycznego, mogą być osoby, które odniosą silne urazy cielesne, chcieli oni pokazać swoją siłę i moc, jaką mogą oddziaływać i wygnać imigrantów z ich państwa. Germańskie prasy i media dziennikarskie twierdzą, iż czyny, które dokonano w niemieckiej miejscowości, są bardzo poważne i postawione wyroki są całkowicie adekwatne.

Prawnicy osób, którym zarzucono popełnienie wcześniej wspomnianych czynów, negowali istnienie przestępczej organizacji i próby morderstwa, chcieli oni dla swoich klientów o wiele niższych wyroków. Całe postępowanie sądownicze odbywało się około roku.

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o