70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Skup samochodów Czaplinek tel 887 332 665

Pożyczka darmo bez bik dostępna dla każdego, Pożyczka w 15 minut

Skup samochodów Czaplinek tel 887 332 665

Skup samochodów

Pożyczki bez BIK – Jeśli posiadasz samochód i chcesz szybkiej pożyczki – stanowimy dla Ciebie rozwiązanie! Pożyczymy Ci nawet 100 tys. złotych na każdy cel, bez dokumentów potwierdzających Twoje dochody!

Skup samochodów Międzyzdroje tel 887 332 665

Dobrym warunkiem udzielenia dotacje jest posiadanie:

– maszyny rolniczej
– sprzętu pływającego lub samolotu
– samochodu
– skutera

Lombard online

Oraz uczynienie nas współwłaścicielem na moment bycia zawartej umowy pożyczkowej.

Oferujemy Ci wysokie zasady oraz gwarancję uczciwości. Nie zmuszamy z Ciebie zaświadczeń o zarobkach. W chwili podpisania umowy nie przestajesz być posiadaczem pojazdu, nie tracisz do niego prawa – możesz z niego użytkować, oczywiście jak do ostatniej chwile. Możesz wziąć dotację na dowlony plan oraz bez miejsca jest, czy posiadasz samochód marki FIAT czy Mercedes, Ford czy Seat, Honda czy Volvo. Wszystko w oparciu o przejrzyste zasady, bez wglądu do BIK. Sprawdź opinie zajmujące naszej praktyk i przekonaj się, jak łatwo uzyskać szybką gotówkę z naszych agentów.

Skup samochodów Międzyzdroje tel 887 332 665

Jak wygląda cały proces?

1. Ubiegając się o własną pożyczkę wymagasz być drogim właścicielem pojazdu wprowadzonym do dowodu rejestracyjnego.

2. Wypełnij odpowiedni dokument na lokalnej stronie internetowej, uwzględniając w nim ilość pożyczki i okres spłacania. Przy wycenie Twojego sprzętu może pomóc licznik dokonany przez polski zespół, jaki jest do Twojej możliwości na części głównej.

3. Po spełnieniu wszystkich informacji w formularzu, nasz agent zetknie się z Tobą w toku paru dni. Po akceptacji wniosku, kurier spowoduje Ci wszelkie niezbędne umowy.

4. Po podpisaniu i sprawdzeniu wszystkich dokumentów, gotówka zostanie przelana na pozytywne przez Ciebie konto.
Pytania i odpowiedzi

Dlaczego opłaca mi się pożyczka pod zastaw samochodu?

Dzięki zabezpieczeniu w twarze samochodu istniejemy w bycie pożyczyć Ci większą sumę pieniędzy, niż w wypadku pożyczki na uproszczonych zasadach.

Skup samochodów Międzyzdroje tel 887 332 665

Jakiego rodzaju sprzęt mogę zastawić?

Nasi agenci zapewnią Ci pożyczki pod zastaw samochodu, skutera, motocykla i innych sprzętów jeżdżących, pływających oraz latających. W razie pytań umów się z polskim agentem.

Skup samochodów Międzyzdroje tel 887 332 665

Jakie dokumenty muszę umieć, aby uzyskać pożyczkę?

Nie musimy z Ciebie zaświadczenia o zarobkach. Jedynym dokumentem wymaganym przez nas jest wpis do dowodu rejestracyjnego jako jednego właściciela oraz ważny przegląd techniczny.

Jakie dokumenty muszę podpisać, aby uzyskać pożyczkę pod zastaw samochodu?

Musisz podpisać tylko dwa dokumenty. Istnieją wówczas : Umowa Pożyczki Ratalnej oraz Umowa Przewłaszczenia.

Co wtedy jest umowa przewłaszczenia?

Umowa przewłaszczenia jest zapewnieniem kredytu, która planuje, że kredytobiorca przebywa na firmę udzielającą kredytu, prawo własności sprzętu będącego przedmiotem zastawu. Na siły umowy przewłaszczający zatrzymuje sprzęt w bezpośrednim posiadaniu, oraz firma pożyczkowa pozwala mu na jej bezpłatne użytkowanie. Przewłaszczający jest jedynym użytkownikiem danego sprzętu, a też odpowiada za jego eksloatację, oczywiście kiedy korzystało więc stanowisko do ostatniej chwile. Firma udzielająca pożyczki przestaje być właścicielem sprzętu w chwili, kiedy kredytobiorca spłaci całość świadczeń płynących z normy pożyczkowej.

Skup samochodów Międzyzdroje tel 887 332 665

 

Zobacz również pożyczki pod zastaw samochodu

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o