70 88 77 582 w 34
wiślij sms o tresci WNIOSEK na 7393 (3.69 zł za sms)

Vivus logowanie

Pożyczka darmo bez bik dostępna dla każdego, Pożyczka w 15 minut

Vivus logowanie

Vivus logowanie krok po kroku

Poradnik logowania do platformy pożyczkowej Vivus

Vivus to jedna z najpopularniejszych platform z chwilówkami. Poniżej znajdziesz pełną instrukcję jak krok po kroku możesz się zalogować. Vivus logowanie jest jedną z najczęstszych wyszukiwanych fraz. Wpisz w google fazę vivus logowanie aby dowiedzieć się szczegółów.

Wpisz w swoją przeglądarkę internetową adres platformy Vivus: www.vivus.pl/login, bądź wpisz hasło vivus logowanie, w pierwszych wynikach powinien pojawić się odpowiedni adres. Kliknij w odpowiedni link i wejdź na stronę z pożyczkami Vivus.

 

Opcja I. Nie posiadamy konta na platformie Vivus

– Jeżeli nie posiadasz konta na platformie Vivus i nie jesteś klientem żaden problem. Wystarczy że zarejestrujesz się na stronie Vivus i możesz korzystać z przygotowanych dla Ciebie ofert. Wszystko to zrobisz w trzech prostych krokach :

1) Wybierz kwotę pożyczki i stwórz własny profil klienta. Uzupełnij dane osobowe a także podaj swój adres e-mail oraz utwórz hasło niezbędne do logowania. Pamiętaj wpisujesz swoje dane, które są konieczne do otrzymania pożyczki. Zapoznaj się z regulaminem i zarejestruj się. Twój Profil Klienta pozwoli Ci na znalezienie wszelkich informacji dotyczących Twoich pożyczek a także umożliwi Ci ewentualną zmianę danych osobowych.

2)  Kolejnym krokiem jest potwierdzenie Twojego numeru konta bankowego, który jest niezbędny do złożenia wniosku o pożyczkę. Aby to zrobić musisz przelać 1zł na konto bankowe Vivus.pl. Pamiętaj aby w tytule przelewu wpisać : „Potwierdzam rejestrację nr (wpisz swój numer rejestracji*) i zgadzam się na umowę pożyczki Vivus.pl”

3) Otrzymaj pożyczkę. Pozytywna weryfikacja będzie skutkowała pozytywną decyzją na Twój wniosek. Decyzję otrzymasz za pośrednictwem SMS bądź e-mail. Otrzymasz również umowę pożyczki. Pożyczkę natomiast otrzymasz jeszcze tego samego dnia na wskazane przez Ciebie konto bankowe.

 

Opcja II. Posiadamy konto na platformie pożyczkowej Vivus

– Jeżeli posiadasz konto na platformie Vivus wpisz swój login oraz hasło w prawym górnym rogu strony. Jeżeli zapomniałeś hasła nic się nie stało, wystarczy, że klikniesz w link przypomnij hasło a następnie wpiszesz maila użytego podczas rejestracji, na Twojego maila przyjdzie wiadomość z nowym hasłem. Nowe hasło wpisz w odpowiednią rubrykę i zaloguj się na stronę.

! Pamiętaj aby przed zalogowaniem sprawdzić czy znajdujesz się na szyfrowanej stronie Vivus.pl Twoje dane mogą zostać skradzione przez hakerów i wykorzystane przeciwko Tobie.

Vivus logowanie – po zalogowaniu na platformie vivus u góry ukażą się Twoje dane tj. Imię oraz numer klienta, dzięki którym wiesz, że dobrze się zalogowałeś na platformie. Poniżej znajdą się również informacje o kwocie, o którą możesz się ubiegać oraz terminy spłaty poprzednich rat. Dzięki kontroli swoich pożyczek możesz być pewny, że nie trafisz do działu vivus windykacja.

Pamiętaj o tym, aby nie podawać swoich danych osobistych ani danych do konta osobom postronnym! Uważaj również na fałszywe maile.

W przypadku niemożności spłaty pożyczki w terminie możesz przedłużyć okres spłaty, wystarczy, że opłacisz okres na który chcesz przedłużyć pożyczkę.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się informacji wejdź w zakładkę Vivus kontakt.

Logowanie vivus – pozwoli Ci na dostęp do umowy pożyczki Vivus.

0 0 votes
Article Rating

 

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments